Staňte se VIP...

 

VIP kurzy jsou určeny klientům, kteří k výměně přinesou částku převyšující v dané měně minimální limit (viz naše kurzová nabídka). Pro orientaci se jedná o částku cca 1000 EUR. Při první transakci zanese pokladní údaje z OP klienta do systému a následně tak získává klient výhodu VIP kurzů na jakoukoliv částku bez omezení.

 

Upozorňujeme klienty, že k tomu, aby opakovaně získali VIP kurz i na podlimitní částky je potřeba se VŽDY prokázat se OP PŘED transakcí. 

 

VIP kartou, kterou jsme klientům vystavovali v předchozích letech se již není nutné na směnárnách prokazovat ani tato karta neslouží k identifikaci klienta. Klient má VIP kurz na všech provozovnách společnosti SUNNY ON-LINE, s.r.o. s obsluhou.

 

VIP kurzy jsou na webu www.valuty.net aktualizovány i několikrát denně vždy podle situace na trhu. VIP kurzy klientovi nikdy neblokujeme na následující dny!!

Rezervace valut/korun na základě ON-LINE rezervace je POUZE rezervací dané měny a částky pro Vás na pobočce, není to rezervace kurzu v momentě provedení rezervace. VIP kurzy se mění v průběhu dne i několikrát. Upozorňujeme, že chcete-li si kurz v rámci dne fixovat, je třeba toto bezpodmínečně komunikovat na tel. VIP 605 241 216. Děkujeme za pochopení.