Rezervovat valuty

Upozornění klientům:

Nákup a prodej valut provádíme pouze za hotovost. Nepřijímáme žádné
kreditní ani debetní karty z důvodu poplatků třetím stranám. Děkujeme.

 

Objednejte si valuty na vybranou pobočku odkudkoliv

Díky našemu unikátnímu on-line rezervačnímu systému.

Řekněte nám co chcete, kolik toho chcete a kam si pro valuty (koruny) přijdete... a my se postaráme o to, aby na Vás vše bezpečně čekalo - včetně "exotických měn".

 

Jak probíhá rezervace neboli objednávka valut?

Vyplníte údaje v elektronickém formuláři a odešlete. V zápětí obdržíte potvrzení o zpracovávání objednávky a poté stejným způsobem obdržíte informaci, že Vaše objednávka byla potvrzena. Pokud bychom případně nemohli splnit Váš požadavek, budete informováni o tom, že Vaše objednávka byla zamítnuta a uvedeme důvod. Objednávku pro Vás držíme pouze v den, který jste ve formuláři uvedli. V případě nevyzvednutí v daném termínu je objednávka stornována a musíte vytvořit zcela novou.

 

U nás máte garantovanou jistotu!

Pokud Vám objednávku na směnu valut na e-mail nebo formou SMS potvrdíme kladně, můžete si být jisti, že celý náš tým udělá maximum, aby vše proběhlo k plné spokojenosti. Stane-li se výjimečně, že cosi selže a my nebudeme moci dodržet jednou daný slib, jako omluvu od nás obdržíte láhev přívlastkového moravského vína. Zkrátka se chováme fér a vážíme si toho i z Vaší strany. Děkujeme! Team Valuty.net